איכות הסביבה

ברשת Seven לא מוכנים להתפשר על איכות הסביבה וגאים להציב רף גבוה של שמירה על היגיינה ועל בטיחות. אנו משלבים בין שמירה על איכות הסביבה לבין מחירים נוחים, תוך כדי כך שהמומחים שלנו בוחרים עבורך את הדלקים הטובים ביותר בארץ

במקביל, מחיר הדלק ברשת תחנות וחנויות הנוחות Seven הוא נמוך יותר בהשוואה לאלטרנטיבות – והשמירה על איכות הסביבה היא חלק בלתי נפרד מסל הערכים המלווה אותנו.

 

שמירה על איכות הסביבה באה לידי ביטוי ברשת Seven בכמה מובנים:

ראשית, אנו משקיעים משאבים רבים ביישום טכנולוגיות חדשות ומשוכללות שנועדו לסייע לנו לשמור על הסביבה, ומאפשרות לנו להביא את הדלקים לתחנות תוך שמירה על מינימום זיהום אוויר ופליטת מזהמים. יתרה מזאת, כל תחנות הדלק נמצאות תחת בקרת איכות על מנת להבטיח גם עמידה בסטנדרטים סביבתיים מחמירים – תדלוק בטוח יותר עבורך. 
שנית, ברשת Seven משתמשים בניסיון של מעל 10 שנים על מנת להפעיל מערך תחנות דלק וחנויות נוחות ברמה אירופאית, העומדות בתקן המקובל בעולם המערבי לגבי שמירה על היגיינה, איכות הסביבה ואקולוגיה. בתחנות הדלק של Seven יהיה לך קל להרגיש בהבדל והאוויר הנקי יסמן לך שהגעת למקום הנכון. 
שמירה על איכות הסביבה עובדת לטובתך ולטובת בני משפחתך והיקרים לך, אולם היתרונות אינם נעצרים כאן. כאשר הרכב שלך מקבל דלק נקי, מסונן וסטרילי יותר – נחסכות ממך גם הוצאות על בלאי ותחזוקה. 
אנו מזמינים אותך כבר עכשיו להיכנס לאחת התחנות של רשת Seven כדי להצטרף למועדון הלקוחות – ולהתחיל לצבור נקודות שיעניקו לך הנחות בתדלוק ובמוצרים.

0
שנות ניסיון
1
שעות ביממה
0
ימים בשבוע
0
לקוחות מרוצים
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות