חזון וערכים

רשת Seven גאה לקבוע חזון חדשני וערכי עבור ענף התדלוק וחנויות הנוחות בישראל. אנו מנגישים חווית תדלוק אירופאית לכל הנהגים בארץ - ומזמינים אותך לעשות קניות בחנויות נוחות בוטיק נקיות ומצוחצחות.

החזון שלנו הוא להמשיך וליצור רף בלתי מתפשר של איכות ומקצועיות מעל לסטנדרט המקובל בתחום, ולהקפיד על כך שתחנות הדלק וחנויות הנוחות של Seven ימשיכו לייצג את המילה האחרונה בענף כדי להעניק לך את כל היתרונות במקום אחד – ובמחיר משתלם.

אנו ב-Seven מתחייבים להמשיך ולמלא את הייעוד שלנו כרשת תחנות הדלק וחנויות הנוחות המובילה בישראל – ללא פשרות.

הערכים שלנו ברשת Seven מיושמים בכל אחד מהסניפים הקיימים – וגם אלו העתידים לקום. ערכינו מכתיבים כבר היום את התנהלות הרשת, במסגרתה: 
• אנו מעניקים ללקוח את המחיר הטוב ביותר בכל הנוגע לתדלוק הרכב, מכשירים עובדים מיומנים ובטוחים בעבודתם לתחנות הדלק ולחנויות הנוחות – ודואגים לחוויית תדלוק, שירות וקנייה ברמה הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו, כמו גם לסביבת עבודה נעימה עבור עובדינו. 
• במקביל, אנו משקיעים בשמירה על איכות הסביבה ומאחורינו פרויקטים מוצלחים להטמעת טכנולוגיות חדשות שנועדו בעיקר למטרה זו. 
• כל תחנות הדלק של רשת Seven שומרות שבת. לצד פעילות 24 שעות ביממה בימי חול, אנו סוגרים את התחנות שעה לפני כניסת שבת ופותחים אותן חצי שעה אחרי יציאת שבת. 
• משאבי Seven מופנים לטובת הגדלת המחויבות והפעילות העסקית של החברה. האידיאל העסקי של Seven הוא להמשיך להוביל את הענף באמצעות הקפדה על דלק איכותי, זול ובטוח. ערכים אלו מבטאים את השקפת העולם האקסקלוסיבית שלנו וניסיון של מעל 10 שנים מוכיח שמדובר בהשקעה משתלמת. 
נשמח לעמוד לרשותך!

0
שנות ניסיון
1
שעות ביממה
0
ימים בשבוע
0
לקוחות מרוצים
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות