חנויות הנוחות

רשת Seven מפעילה חנויות נוחות בוטיק, המעניקות חוויית קניה אירופאית במקביל לתודעת שירות גבוהה וצוות המחויב להעניק לך את הפתרונות התואמים את הצרכים שלך

במקביל לכך, אנו מבינים עד כמה חשוב לך לרכוש מוצרים ושירותים במחירים משתלמים ולכן ממקמים את חנויות הבוטיק ליד תחנות הדלק של Seven, שהן המשתלמות ביותר בארץ.

חנויות הנוחות של רשת Seven יראו לך שאפשר גם אחרת.

ראשית, אנו משקיעים משאבים בשמירה על היגיינה וניקיון ומשלבים את המאמצים במניעת לכלוך וזיהום. שמירה על איכות הסביבה היא חלק בלתי נפרד מהפעילות של רשת Seven ובכל אחת מחנויות הרשת שלנו יעשו הכל כדי שיהיה לך נעים ונוח. 
שנית, צוות השירות בחנויות רשת Seven הוקם לאחר תהליך ארוך של סינון והכשרה. כתוצאה מכך, אנשי הצוות שלנו מקפידים על שפה נקייה וחזות נקייה ואנו גאים לבצע גם ביקורות תכופות בנושאי בטיחות. חנויות הנוחות שלנו יהפכו את הנסיעה שלך למשתלמת מאי פעם ולרשותך עומדים שלל מוצרים נגישים וזמינים. 
באפשרותך להצטרף למועדון הלקוחות של Seven באחת מחנויות הנוחות ללא תשלום. כבר במעמד ההצטרפות יתאפשר לך לצבור נקודות ולקבל הנחות בתדלוק כדי לחסוך בהוצאות שוטפות. בנוסף לכך, החנויות נגישות לבעלי מוגבלויות ועומדות לרשותך 24 שעות ביממה למעט במהלך השבת (חנויות הנוחות נסגרות שעה לפני כניסת שבת ונפתחות חצי שעה אחרי צאת השבת). 

רוצה ליהנות מחוויית קנייה אירופאית בשילוב שירות, ניקיון ותדלוק במחירים משתלמים? חנויות הנוחות של Seven ממתינות לך!

0
שנות ניסיון
1
שעות ביממה
0
ימים בשבוע
0
לקוחות מרוצים
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות