מועדון לקוחות

seven logo

הצטרפות למועדון לקוחות של רשת Seven הוא מה שחיכית לו על מנת לחסוך זמן וכסף בתחנות הדלק. רשת Seven גאה להעמיד לרשותך סטנדרטים אירופאיים בכל אחת מתחנות הדלק וחנויות הנוחות ולאפשר לך לצבור נקודות על רכישה ולקבל הנחות בכל תדלוק. יתרה מזאת, הצטרפות למועדון לקוחות של Seven לא כרוכה בתשלום וניתן להירשם בכל תחנה בארץ.

חברי המועדון שלנו מקבלים עדיפות בתחנות הדלק וחנויות הנוחות – כי מגיע לך את הטוב יותר. בין אם השימוש העיקרי שלך בתחנות הדלק של רשת Seven הוא לצרכים מסחריים או פרטיים, נשמח לעזור לך לחסוך בהוצאות. לפיכך, מחירי הדלקים של Seven נמוכים בהשוואה לשאר תחנות הדלק והמוצרים בחנויות הנוחות נבחרים עבורך בקפידה.

ברשת Seven מאמינים שלחברי מועדון הלקוחות מגיעה חווית שירות אקסקלוסיבית. ראשית, אנו משקיעים משאבים רבים בניקיון, בשמירה על היגיינה ובהטמעת כללי בטיחות בתחנות השונות. שנית, נעשה הכל כדי לגרום לך להרגיש כמו באירופה עם חנויות נוחות ותחנות דלק שמתופעלות על ידי צוות מנוסה ואמין. כמו כן, עובדי רשת Seven מקפידים על ניקיון המתחמים, על יחס אדיב ועל שירות מעולה. אנו מאמינים ביושר והוגנות ושומרים על שיתוף פעולה פורה מול הלקוחות, הספקים ונותני השירות. 
לבסוף, ברשת Seven מחויבים לכבד את הזמן היקר שלך ואנו פועלים בצורה יעילה כדי להעמיד לרשות כל חברי מועדון הלקוחות מגוון מוצרים ושירותים בכל עת. 

0
שנות ניסיון
1
שעות ביממה
0
ימים בשבוע
0
לקוחות מרוצים
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות